Over Ten Boome

image_pdfimage_print

Geschiedkundige Studiegroep Ten Boome vzw
Gesticht in 1989

Pastorij
Hoogstraat 28, 2850 Boom

Het archief is elke zaterdag geopend van 10.00 tot 13.00 uur (behalve op feestdagen en de maanden juli en augustus)
Het is aan te raden om jouw bezoek vooraf telefonisch aan te kondigen zodat je geen onnodige verplaatsing maakt.

Lidgeld + jaarboek:

Lid: 18 euro
Steunend lid: 25 euro
Erelid: 30 euro

Te storten op BE94-6524 8450 8214
met vermelding lid/steunend lid/erelid

Raad van Bestuur

Voorzitter:
Marc Verlinden
marc.verlinden@tenboome.be
0486-316.792

Secretaris
André Smet
dresmet@tenboome.be
03-844.27.04

Schatbewaarder
Fred Verdeyen
fred.verdeyen@tenboome.be

Dagelijks bestuur:

Rudi De Vos
rudi.devos@tenboome.be

Rudolf Eyckmans
rudolf.eyckmans@tenboome.be

Yvon Fonteyne
yvon.fonteyne@tenboome.be

Boris Horemans
bhoremans@tenboome.be

Hendrik Van Bocxlaer
hendrik.vanbocxlaer@tenboome.be

Bert Van den Eede
bert.van.den.eede@tenboome.be

Bee Van Eeckhoven
beevaneeckhoven@tenboome.be

 

 

 

 

 

 

Geschiedenis van de gemeente Boom